Background

Ptactvo

a ochrana proti němu

service

Ochrana proti ptactvu

Vzhledem k přemnožené městské populaci holuba získávají na oblibě i různé zábranové systémy, které brání ptákům v přístupu na místa, kde jejich přítomnost škodí. Naše společnost používá síťový a hrotový systém, které dokáží spolehlivě ochránit budovy, fasády i památky před přístupem ptáků a následným vyzobáváním nebo znečištěním míst holubím trusem.

Síťový systém

Skládá se ze samotné sítě a pružného ocelového rámu. Rám tvoří ocelové kotvy, které jsou upevněny do zdi po obvodu chráněné plochy pomocí hmoždinek, a kterými je protaženo ocelové lanko o průměru 2 mm napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen kopírovat obvod libovolné plochy, se připne hliníkovými sponkami síť pomocí speciálních kleští. Sítě jsou diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelné. Jsou vyráběny z UV stabilního polyethylenu, polyamydu nebo nylonu a pro maximální diskrétnost v několika barevných odstínech. Životnost sítí se pohybuje od 6 do 10 let. Materiál kotvících prvků může být z pozinkované oceli, z nerezové oceli nebo jiných nerezavějících materiálů.

Hrotový systém

Hrotový systém má maximální počet hrotů v pásku 40 ks a maximální účinná šíře jedné řady systému je 300mm standartní rozteč hrotů je 40 mm. Díky těmto parametrům patří mezi nejhustší systémy s největší účinnou šíří na světě. Při výrobě jsou použity kvalitní materiály. Kvalitu použitých materiálů potvrzuje dlouhodobá odolnost proti UV záření, pásek nežloutne, nerozpadá se a hroty zůstávají rovné.

Zeptejte se nás na cokoli !

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.